1С в Івано-Франківську
FranSoft
тел. 54-12-60, моб. +380979041760
Надійна підтримка Вашого бізнесу !
ЛІГА: ЗАКОН Івано-Франківськ
Система ЛІГА: ЗАКОН – усе законодавство України в одній системі. У зв'язку з часто змінюваним вітчизняним законодавством, тепер, володіючи таким інноваційним інформаційно-правовим інструментом, як система ЛІГА: ЗАКОН, реалізується дуже важлива для бізнесу можливість отримувати інформацію тільки з надійних офіційних джерел і аналізувати актуальне Законодавство України. Зокрема, це стосується нових правил оподаткування, складання різних видів звітності і багатьох інших важливих питань, що стосуються ведення бізнесу.


Пропонуємо ВАМ наступні системи ЛІГА ЗАКОН:
ГРАНД
-Система для ключових підрозділів великого підприємства – бухгалтерії, юридичного департаменту та кадрового відділу, яка також містить електронні видання БУХГАЛТЕР&

ПРАЙМ-Система для підприємства, зокрема керівника, бухгалтера (Ситуації для бухгалтера, Консультації та ін.), кадровика (Ситуації для кадровика, Інструкції та шаблони) і юриста (Судова практика, Коментовані кодекси та ін.)

БУХГАЛТЕР ПРОФ -Система для невеликого підприємства, що містить правову інформацію для бухгалтера: Форми та бланки, Ситуації для бухгалтера, Консультації, Калькулятори та ін.

ЮРИСТ ПРОФ-Система для юридичної компанії та юриста: Коментовані кодекси, Європейське законодавство, Мистецтво оборони, Судові прецеденти та практика, ін.

ЮРИСТ -Спеціалізована система для юриста і адвоката: Термінологічний словник, Законопроекти, Ситуації для юриста, повне Законодавство України, Довідники та ін.
  Останні новини програми ЛІГА: ЗАКОН
[ Головна ] [ ІТ послуги ] [ Medoc ] [ Корисна інформація ] [ Завантаження ] [ Контакти ]
Рейтинг сайтів Шаблони сайтів